Hakkında

Bu site ve içerikleri Türk Okçuluğunu yeniden canlandırma hareketi sürecindeki birikim ve tecrübelerimi paylaştığım web günlüğüdür.

İsim babası olduğum Kemankeş haraketi dahilinde içeriklerini de hazırladığım turkokculugu.com/kemankes.com, turkisharchery.info, archery.tv.tr sitelerinden sonra şahsi web günlüğümü de kemankes.com.tr adresinden sunmayı uygun buldum.

Her zaman olduğu gibi, koşulsuz paylaşmak dileklerimle.

Z. Metin ATEŞ
Kasım – 2010
Mesaj göndermek için tıklayınız


Zafer Metin Ateş Hakkında

Okmeydanı’nda 1977 yılında doğdu, Paşabahçe’de büyüdü, Haydarpaşa Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun oldu.

1993 yılından beri içinde olduğu bilişim sektöründe yöneticilik ve danışmanlık yapıyor. Şirketi LookUs bünyesinde uzun yıllardır akademik kurum ve uzmanlık derneklerinin bilimsel içeriklerinin değerlendirmesi ve elektronik ortamda yayınlanması konusunda çözümler üretiyor.

Okçuluğumuzu ve kültürümüzü tanıtma adına yurtiçi ve yurtdışında konferans ve seminerler veriyor, makaleler yazıyor, saha araştırmaları yapıyor. Evli ve iki oğlu bulunan Ateş’in uluslararası okçuluk dernekerinde üyelikleri de bulunuyor.

Comments are closed.